4 Żywioły Falenty - Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy

4 Żywioły Falenty Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy | Al. Hrabska 4 | 05-090 Raszyn-Falenty | tel.+48 22 723 15 24 | hotel@4zywiolyfalenty.pl realizacja: Jazz&Orco Studio

Organizacja Imprez

4 Żywioły Falenty to ośrodek specjalizujący się w organizacji imprez integracyjnych, bankietów oraz dużych pikników firmowych.

Doskonała lokalizacja oraz niezwykły klimat tego miejsca, czyni je również atrakcyjnym miejscem na organizację wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, takich jak wesela, komunie, chrzciny, wieczory panieńskie i kawalerskie, studniówki, jak również konsolacje.

Szczycimy sie doskonałą kuchnią, prowadzoną przez wyjątkowego Szefa Kuchni, który dba o Państwa doznania kulinarne. W oferowanym menu nie brakuje żadnego z żywiołów. Każdy składnik potrawy, każda przyprawa, są odmierzane z niebywałą dokładnością. W naszej kuchni nic nie dzieje się przypadkowo – tu nie ma miejsca na improwizację. Kuchnia 4 Żywioły to poprostu idealna równowaga smaków.

Dzięki kulinarnej pasji naszego Szefa Kuchni skosztujecie Państwo znakomitych potraw kuchni światowej oraz tradycyjnych polskich potraw, serwowanych w nowoczesnej odsłonie.

Motywem przewodnim naszej sali restauracyjnej są przenikające się Żywioły Ziemi i Powietrza.W tej artystycznie niezwykłej atmosferze, przy blasku świec i akompaniamencie subtelnej muzyki, wszystkie propozycje naszej Kuchni smakują jeszcze wyborniej.

Wieczorem zaprasza Pub 4 Żywioły. Tu po dniu pełnym wrażeń, czeka na Państwa kieliszek wybornego wina, a w karcie drinków znajduje się dokładnie to, na co macie Państwo akurat dzisiaj ochotę, a nawet jeżeli nie…uśmiechnięty barman przygotuje dla Państwa coś specjalnego!