4 Żywioły Falenty - Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy

4 Żywioły Falenty Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy | Al. Hrabska 4 | 05-090 Raszyn-Falenty | tel.+48 22 723 15 24 | hotel@4zywiolyfalenty.pl realizacja: Jazz&Orco Studio

Aktualności

Zaczynamy!

Witamy Państwa serdecznie! Po kilku miesiącach twórczej pracy hotelarzy oraz intensywnych prac remontowych związanych z nadaniem nowego blasku obiektowi konferencyjno-szkoleniowemu mieszczącemu się przy Al. Hrabskiej 4 w Falentach otworzylismy 4 Żywioły Falenty Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy.

Wielu z Państwa zna ten obiekt doskonale, jest to jedno z pierwszych miejsc w Polsce, gdzie odbywały się szkolenia i konferencje.Teraz Ośrodek rozpoczyna kolejny etap swojego rozwoju, w nowej żywiołowej odsłonie.

Wiemy, dzięki kilkunastu latom doswiadczeń wyniesionych z uważnych, bezpośrednich rozmów z Państwem, co dla Państwa jest najstotniejsze podczas spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń. Właśnie dlatego związalismy się sercem z tym projektem. Wiemy, że potrafimy sprostać Państwa oczekiwaniom i stworzyć miejsce wyjątkowe: ubrane wygodnie, smacznie, ale przede wszystkim serdecznie.

Wszystkim osobom, które nas wspierały przez ostatnie miesiące pięknie dziękujemy. Jesteście wyjątkowi!

Zapraszam wszystkich Państwa do 4 Żywioły Falenty Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy.

 

Dyrektor Zarządzający
Anna Pakuła