4 Żywioły Falenty - Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy

4 Żywioły Falenty Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy | Al. Hrabska 4 | 05-090 Raszyn-Falenty | tel.+48 22 723 15 24 | hotel@4zywiolyfalenty.pl realizacja: Jazz&Orco Studio

Aktualności

Podsumowanie roku 2019

Rok 2019 był rokiem niezwykle pomyślnym, pełnym sukcesów. Zorganizowaliśmy wiele poruszających wydarzeń rodzinnych, konferencji, spotkań. Zrodziły się niezwykłe plany na przyszłe lata, powstały szalone scenariusze kolejnych magicznych wydarzeń. A w naszych romantycznych sercach, inspirowanych twórczo Państwa obecnością i zaangażowaniem, zamieszkało szczęście.

To był dla mnie prawdziwy zaszczyt móc z Państwem pracować. To wyróżnienie uczestniczyć  w najważniejszych dniach Państwa życia. Bardzo lubię swoją pracę w 4 Żywioły Falenty i sprawia mi ogromnie dużo przyjemności, gdy widzę Państwa radość.

Pragnę za te możliwości podziękować wszystkim Państwu. To Państwo tworzycie nasz biznesowy ośrodek. Dziękuję z całego serca za zaufanie, za wsparcie, za pomoc. Niezmiernie doceniam. Gdyby nie tak doskonały rok 2019, dziś,  w czasie kryzysu związanego z pandemią, byłoby nam zdecydowanie trudniej. To dzięki Państwa postawie, dziś trwamy dzielnie. Dziękuję uprzejmie.

Anna Pakuła

 

 

przyjaciele63